Issız adam filmi fragmanı

Issız Adam filmi 7 Kasım 2008 tarihinde sinemalarda gösterime girecek. Gelelim ile ilgili bilgilere ve ıssız adam filminin fragmanına. ISSIZ ADAM SİNEMA FİLMİ
“Sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün” diyor ıssız adam filminin afişinde.

Issız Adam film kadrosu;
Yönetmen : Çağan IRMAK
Yapımcı : Mustafa OĞUZ
Oyuncular : Cemal HÜNAL, Melis BİRKAN, Aslı AYBARS, Yıldız KÜLTÜR, Şerif BOZKURT, Gözde KANSU

Issız Adam filminin konusu;
Filmin kahramanı Alper 30 yaşında, ileri derecede yemek bilgisi ve kendine ait lokantası iyi bir aşçıdır. İyi kazanan, günü birlik ve lüks içinde yaşamaktadır. Günün birinde Taksimde, aradığı antika bir plak için bir kitapçıya giderek değişir.
Fİlmin esas kadını Ada 20 yaşında, çocuk kostümü tasarımcısıdır. Aşçı Alper’ in aksine mütevazı bir hayata sahiptir. Aynı gün Ada’da eski bir kitap için aynı kitapçıya gider. Alper, kitapçıda Ada’dan etkilenir ve Ada’ yı takip eder. Alper, Ada’nın satın aldığı kitabın ilk sayfasına telefon numarasını yazar. İlk kez karşılaştıkları aşkın hikayesi bu kitapla başlar.
Issız Adam, modern hayatın yalnızlaştırdığı insanları anlatan ve aynı zamanda yemek, ana, nostaljik şarkılar ve aşk temasına sahip bir film.

Issız Adam Filmi resmi internet sitesi :
Issız adam filmi internet sitesinden film oyuncularının, yönetmeninin ve yapımcısının biyografisi, filmin künyesini, fragmanı, Wallpaper’ını, Teaser’ini ve afişini indirebilir. www.issizadam.com

Issız Adam Filminin Fragmanı;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir