Iceland Moss – Zayıflama Tableti

Şu günlerde çoğu sitede reklamı bulunan için bir araştırmada bulundum… Yaptığım araştırmaları yabancı kaynaklardan derleyip, Türkçe’ye çevirdiğimde aşağıdaki gibi bir sonuç elde ettim.

Tüm uzmanların, doktorların ve bitki ile ilaç elde eden kişilerin her zaman söylediği şey olan, bir bitkiden ilaç elde edilerek kullanıma hazır hale getirilmiş bir ilacı kullanmadan önce,  tablet hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Bu hap, , Antiemetik, Teskin edici, Galactogogu, Besleyici, Tonik gibi etkiler bırakabilir.

Hapın geçmişi ise şu şekilde… İzlandada eski çağlardan beri bir yosundan elde edilip, öksürüğe çare olarak kullanılmış. Bunun yanında, Avrupa’daki halk kanser tedavisi olarak kullanmış. Günümüz herbalizm yılında son derece güçlü bir antibiyotik eylemler için, özellikle göğüs kanserini yatıştırmaya, nezle ve kuru öksürüğe çare olması amacıyla kullanılmakta. Özellikle yaşlılar için bu bir tedavi olarak kullanılabilir. İzlanda’da elde edilen bu yosun hem yatıştırıcı görevi üstlenmekte, hem de bağırsak için acı bir tonik etkisi yaratmaktadır. Ayrıca geçmişte kronik akciğer sorunları, nezle, dizanteri ve ileri tüberküloz tedavisinde kullanılmıştır. ( ve gibi kronik sindirim bozuklukları da dahil)

Bu hapı biraz daha araştırdım ve elde ettiğim sonuç, bu ilacın zayıflamaya da yardımcı olabildiğidir.

16 Yorum

 1. Zübeyde dedi ki:

  Merhabalar,
  Hangi yetkinlikle (diyetisyen?, bitki uzmanı?) bu yazıyı yazdığınızı bilmiyorum ama aslında burada yazdıklarınız doğru. Fakat gözden kaçırdığınız bir nokta var, İzlanda Yosunu göğüs kafesi ve solunum yollarındaki problemleri çözmek için yüzyıllardır kullanılıyor. Boğazımızda bulunan Tiroid bezleri, vücudumuzda metabolizmanın kalori yakımı için hormonlar salgılar ve tüm vücudun besin kontrol dengeleri Tiroid tarafından sağlanır.

  İzlanda Yosunu ise bu işe yarar, tiroid bezinin çalışmasını düzenleyerek metabolizmayı hızlandırır, böylece yağ yakmanız kolaylaşır.

  Araştırmalarınızı http://www.google.com/#q=tyroid+iceland+moss linkinden sürdürebilirsiniz ve yurt dışında İzlanda Yosununun ne işe yaradığını, ne alanlarda kullanıldığını görebilirsiniz.

  İyigünler

 2. Savaş dedi ki:

  Merhaba,

  Vermiş olduğunuz link üzerinden gerekli araştırmayı yapıp böyle bir sonuç ettim. Araştırmayı yaptığım 2 tane yabancı kaynakta da aynı şeyler yazmaktaydı.

  Uyarınız üzerine İzlanda yosununu biraz daha inceleyip düzenleme-ekleme yapabilirim.

  Teşekkürler.

 3. ebru dedi ki:

  sonuç itibariyle bu ilacın yan etkisi, insan sağlığını tehdit eden bir etkisi var mıdır?
  bilgi verebilirseniz sevinirim…
  teşekkürler..

 4. Savaş dedi ki:

  Bir doktor kontrolünde kullanmanız en sağlıklısıdır tabiki..

 5. Aysel dedi ki:

  İzlanda yosununun hiçbir yan etkisi yoktur aksine tiroid bezi problemlerine, karaciğer problemlerine ve göğüs kafesindeki iç problemlere iyi gelir.

  İzlanda Yosunun zayıflama üzerindeki etkisi şöyledir; tiroid bezinin daha sağlıklı çalışmasını sağlar, hızlı bir google araştırmasından sonra yurtdışında tiroid bezinin çalışması için bitkisel ürün olarak kullanıldığını görebilirsiniz. Tiroid bezi sayesinde düzenli salgılanan hormonlar vücuttaki yağ yakımını arttırır, tiroid bezi düzgün çalışmayan bireylerde obezite problemi açıkça görülebilir. Aynı şekilde karaciğer yağlanması obeziteyle gelen problemlerin başındadır ki izlanda yosunu da bu probleme birebir çözümdür. Tüm bunlara ek olarak yukarıdaki araştırmada da belirtildiği gibi bağırsak ve sindirim sistemini düzenlemek için izlanda yosunu zaten yüzyıllardır kullanılmaktadır.

 6. galenos dedi ki:

  troid bezi öyle rast gele oynanacak bir organ değil hormonun salgılanmasını arttırmak enerji tuketimini arttırır ve sonucta metabolizma hızlanır yag yakımı artar bu istenen bir sey gibi görünsede aslında normal olmayan bir durumdur ve en oynamayacağınız hormon bezleri ile oynarsanız uc bes sene sonra ne lerle karşılacabıleceğinizi bilmezsiniz.

  hıc bır aklı basında dr troıdle oynayarak zayıflamayı secmez uc bes kurus kazanacagız dıye sakın bu tur urunlerı yavsuye etmeyın. aracı olmayın.

 7. yasmn dedi ki:

  ben denedim. 2 hafta oldu. hiç faydası olmadı. 1 kutu kullanacagm. 2 haftam daha var yani.. sonucunu yazarm. tşklr…

 8. nazan dedi ki:

  ben kullandım 3 hafta kadar hiç kilo vermedim aksine 3 kilo aldım.bu zamana kadar bir çok zayıflama ilacı kullandım ama hiçbirinden fayda görmedim ama hiçbiride bu icelandmoss gibi kilo aldırmadı.yani sonuç sakın bunlara inanıpta zayıflamak için kullanmayın arkadaşlar…

 9. yasmn dedi ki:

  mrb arkadaşlar. 2. haftamda yazmıştım faydası olmadı diye. dün bitti tabletler. HİÇ BİR FAYDASI YOK. PARA TUZAGI. AYNI KG DAYM. İNANAMAYINNNNN….

 10. sultan dedi ki:

  mrb arkadaşlar bizde bu hapı aldık annemle beraber yeni kullanımdayız henüz bi faydasını görmedim hatta iştahımı açtı bile ama daha etkisini göstrmezmiş ole diolar beklioz bakalım ölmessek sonuçları yazarım:))

 11. ceyhun dedi ki:

  mrb bende radyo 34 ten reklamı yapılırken duydum merak ettiğim için sipariş ettim iki gün sonra bana ulaştı genel dağıtım telini aradım bi bayan çıktı 0 212 465 00 62 noyu aradım kendilerinin noyu yeni aldıklarını söylediler fakat ben şüphelendim radyonun verdiği noyu aradım ve üç ay sonunda verdiğim kiloları alırmıyım diye sordum hayır cevabını aldım umarım faydasını görürüm eğer insanları kandırıyorlar ise devlette onlar ile ortaktır bana göre adamlar bas bas bağırıp reklam yapıyorlar onlarda bizim gibi dinliyorlar müdahele etmeleri lazım o zaman tşk

 12. ceren dedi ki:

  arkadaşlar gerçekten faydası yok.denedim. inanmayın. almayın. yazık sağlığınıza paranıza. benden uyarması. gerisi size kalmış tabi 🙂

 13. Derya dedi ki:

  Iyi gunler, ben londra da oldugum icin bu tableti nerden satin alabilirim?

 14. ayşe dedi ki:

  galenos arkadaş doğru söylüyor. troidler fazla çalıştığı için acıkma sorunuyla karşılaşıyorsunuz dolayısıyla zayıflayım derken arkadaşların dediği gibi kilo alıyorsun. annem için aldık hatta bir kutu bile değil 5 kutu aldık satarken iadesi var dediler ama aldıktan sonra muhatap bulmanız zor. bizimle muhatap olan yok. devletle alakası yok bu tip ürünler tarım bakanlığı onaylı sağlık bakanlığı onayları yok. sahtekarlık insan sağlığıyla oynuyorlar. alan arkadaşlar geçmiş olsun almayanlarda dikkate alın bunları.

 15. selma dedi ki:

  kesinlikle para tuzağından başka bir şey değil…bende üç kutu aldım. bir kutusunu bitirdim kilo veremediğim gibi korkunç iştahımı açtı ve kilo aldım artık kullanmıyorum bu benim üçücü denememdi…elmakrom acaibery bunlarda kilo verdirmedi ama aldımadı da …hepsi yalan para tuzağı hiç birine inanmıyorum artık yeter uğradığımız hayal kırıklıkları…

 16. pınar dedi ki:

  bende kullanmaya başladım 1 hafta oldu kilo veremedim hala ama vücudumda çok ödem vardı gitti.ayrıca sakinleştiriyor beni ama uyuşturmuyor.çok enerjiğim.bide sigara kullandığım için çok iyi bir balgam söktürücü…yani kısacası kilo veremesemde kendimi rahat hissediyorum.sırf bunun için bile kullanırım..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir